MUAYENEHİZMETLERİ

Muayene Hizmetleri


Kaliteyi ve güvenliği hedefleyen, müşteri memnuniyeti ve sorunsuz üretim, sorunsuz hizmet verme vizyonu olan müşterilerimize teknolojik altyapımız ve tecrübeli mühendislerimizle muayene hizmeti vermekteyiz.

Makinelerin ve endüstriyel ekipmanların, iş güvenliği açısından robotik ve mekatronik cihazların periyodik kontrolleri, vinç, kule vinç ve forklift gibi iş makinalarının periyodik muayenelerini gerçekleştirmekteyiz. A tipi muayene kuruluşu olarak Basınçlı Kaplar, Kaldırma-İletme Ekipmanları, Teknik Ölçümler periyodik muayenesi konusunda tecrübeli kadrosu ile sizlere hizmet sunmaktayız.

İş yerlerinde sıklıkla kullanılan, kaza ve zarar verme riskleri yüksek olan kaldırma araçları, basınçlı kapların teknik kontrollerinin yapılması 25 Nisan 2013 tarihli resmi gazetede yayınlanan İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği’nde zorunlu hale getirilmiştir. Standartlarda süre belirtilmemiş ise, yönetmelikte belirtilen sürelere bağlı kalınarak periyodik kontroller yapılır.

Periyodik kontrollerinizi güvendiğiniz yetkili bir A tipi muayene kuruluşu ile yaptırarak;

İş kazalarının önüne geçebilirsiniz
Üretim verimliliğini arttırabilirsiniz
Çevre kirliliğini önleyebilirsiniz
Güvenli bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.

Başlıca Akredite Muayene Hizmet Alanlarımız


1.Asansörlerin Periyodik (Yıllık) Muayenesi

2.Kaldırma ve İletme Ekipmanları

· Vinç
· Mobil Vinç
· Platform
· Transpalet
· Forklift
· Caraskal
· Araç kaldırma lifti

3.Basınçlı Kaplar

· Kalorifer (sıcak su) kazanı
· Kompresör ve Hava Tankı
· Hidrofor ve Genleşme Tankı
· Buhar kazanı
· LPG Depolama Tankı